Hakkımızda

Class Transfer olarak bir yerden bir yere seyahat ettiğinizde yaşadığınız ulaşım problemlerini minimuma indirmek, sizlere rahat ve huzurlu bir taşımacılık sağlamak amacıyla kurulmuş, Türkiye’nin en büyük transfer firmalarından biriyiz ve gün geçtikçe büyüyoruz.

Seyahat sonrasında yaşanan en büyük problemlerden biri olan ulaşım sorununu çözme amacıyla oluşturduğumuz Class Transfer, onlarca araç seçeneği ile sizlere rahat ve hızlı bir ulaşımın kapılarını aralıyor.

Transfer hizmetimizden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken web sitemizde bulunan rezervasyon kısmından gerekli bilgileri doldurarak rezervasyon yapmanızdır. Bu aşamadan sonra ineceğiniz saatte sizleri bekliyor olacağız. Özellikle rezervasyon işlemleri sırasında tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeyi unutmayınız.

Transferleriniz için sizlere göndereceğimiz araçları kendiniz seçebilme şansına sahipsiniz. Ayrıca kişi sayınıza göre en uygun aracı sizler için tahsis etmekteyiz. Sizlere daha güvenli ve konforlu bir transfer süreci yaşatabilmek amacıyla araçlarımızın bakımlarını zamanında yaptırıyor ve sürücülerimizi özenle sizlere tahsis ediyoruz.

Ayrıca gidiş ve dönüşleriniz için firmamızdan hem gidiş hem de dönüş şeklinde rezervasyon yapabilirsiniz. Bu sayede her iki transferiniz için de tek işlemle aracınızı tahsis etmiş olacaksınız. Bu süreçte sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizi unutmayınız.

Aynı zamanda yurt dışından gelen veya ödemesini döviz ile yapmak isteyen müşterilerimiz için Euro ve Dolar ödemesi alabildiğimiz gibi, ödemenizi ister Havale/EFT yöntemiyle, isterseniz de transfer sırasında araç içerisinde nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işleminizden sonra bizlere bilgi verdiğiniz taktirde muhasebe departmanımız tarafınıza fatura gönderiminde de bulunacaktır.

Özel isteklerinize de önem veren bir firma olarak, rezervasyon sırasında özel istek bölümüne isteğinizi de yazabilirsiniz. Bu sayede sizlerin isteklerine önem verip en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu aşamada gireceğiniz hiçbir bilginizin 3. Şahıs veya kurumlara paylaşılmayacağının garantisini de veriyoruz.

Uçağınızın rötar yapması ya da seyahatinizin iptal olması gibi durumlarda bizimle iletişime geçerek bilgi verdiğiniz taktirde Bizlerden talep ettiğiniz ve rezervasyon yaptığınız transfer işlemlerinizi transfer saatinden 2 saat öncesine kadar iptal edebilir, ödemenizin tamamını iade alabilirsiniz. Bu aşamada sizleri kesinlikle mağdur etmeyeceğimize emin olabilirsiniz.  Aynı zamanda farklı tarihler için yaptığınız rezervasyonların tarihinde ve saatinde değişiklik de yapabilirsiniz.

Vizyonumuz

Yıllardır referanslarımızdan güç olarak binlerce müşterimizin transferini 5 yıldızlı bir konforla gerçekleştirmiş bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi geliştiriyor ve büyütüyoruz.

Vizyonlarımız arasında yer alan transfer kapasitemizi büyütmek ve daha lüks araçlar ile ağımızı genişletmenin yanı sıra, farklı il ve ilçelere de açılarak tüm Türkiye’yi kapsayabilmek yer almaktadır.

Bu sayede bizlere daha rahat ve daha uygun şekillerde ulaşabilecek, hızlı bir şekilde transferlerinizi gerçekleştirerek sizlere en hızlı ve en güvenli hizmeti sunabileceğiz.

Misyonumuz

Misyonlarımız arasında hizmetlerimizin kalitesini sürekli artırmak yatarken, müşterilerimize güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet verebilmek en değer verdiğimiz önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Sizleri hizmetimizden memnun bırakmak en büyük arzularımızdandır. Müşteri memnuniyeti odak noktamız olarak belirleyip, yıllardır bu amaca hizmet ederek sizlere en iyi transfer imkanını tanımaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *